هوشمندسازی ساختمان
درباره ما
Nestol

ما در مجموعه فناوری نستول  فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی و هوشمند سازی ساختمان با تکیه بر توان متخصصین این حوزه شروع کردیم.
تیم فنی نستول با استفاده از تجارب پرسنل متخصص و خلاق مفتخر به اراِئه خدمات مشاوره و طراحی در زمینه سیستم های هوشمند خانگی ، تجاری ، اداری می باشد. شعار ما خانه های لوکس و هوشمند منحصر به فرد متناسب با سلیقه مشتریان محترم می باشد، از این رو وظیفه خود می دانیم تا با ایجاد شرایط کاملا اختصاصی و محیطی دوستانه تکنولوژی لوکس و مدرن خانه های هوشمند را به منزل شما بیاوریم.

سیستم های امنیتی و نظارتی

بکارگیری یک سیستم نظارتی مناسب و کارامد می تواند ضامن حفظ سرمایه و زندگی ما باشد. ارائه مشاوره جهت خرید بهترین و به روزترین سیستم های امنیتی و نظارتی از مطرح ترین برند های این حوزه تخصص ماست.

هوشمند سازی ساختمان

نستول با چندین سال سابقه در زمینه هوشمند سازی، اماده طراحی و اجرای جدید ترین راه کار ها جهت ایجاد یک بستر هوشمند در خانه و محل کار شماست

اتوماسیون کشاورزی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در حوزه کشاورزی میتواند باعث افزایش چشمگیر محصولات و مقابله با مخاطرات زیان بار این صنعت را به دنبال داشته باشد.
ما چه کاری انجام می دهیم!
ما خدمات انعطاف پذیر ارائه می دهیم

نستول بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی هوشمندسازی و امنیتی در ایران

هوشمند سازی

بیش از 5 سال سابقه کار در زمینه هوشمند سازی ساختمان، پارکینگ و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

دوربین مدار بسته

حدود 8 سال سابقه فعالیت در زمینه واردات و خدمات دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال

اتوماسیون کشاورزی

تجهیز باغ و گلخانه ها به انرژی خورشیدی و سیستم های کنترل از راه دور به منظور آبیاری، کود دهی و سم پاشی با استفاده تجهیزات داخلی و روز دنیا

مشتریان

آنچه که مردم
درباره خدمات ما می گویند!

ما همیشه از پیشنهادات و انتقادات شما استفاده می کنیم
اخبار اخیر
آخرین اخبار ما